Sekreti im Lyrics

Xhensila Lyrics

Ne hapsiren time me intime
Ku vec zot** s’hyn njeri
Rreze dielli je per mua vetem ti
Po m’i ngroh te gjitha dhomat
Ne cdo cep te zemres sime
Ma tundove me 1001 mendime


Si mjegull vere
Mi prek ti shputat
Me ben te ndjej mornica
Qe shkojne e vijne si flutrat
Ti zgjas une buzet
Ti prek une duart
Me shpresen tek magjia
Se ndoshta ndodh çudia


Je sekreti im, dhe askush se di
Ti vjen cdo nate, ne shtratin tim, e prane meje rri
Je sekreti im, dhe askush se di
Me ty cdo nate, dhe pse ti hesht
Une bej dashuri ”sic ben cdo njeri”


Ti je me e bukur
Se gjithe notat, se gjithe notat e kesaj kenge
Me e bukur se genjeshtra e nje endrre
Ndaj nga dashuria jote
Te largohem sonte s’dua
Le te fler kjo zemra ime ne duart e tua


Si mjegull vere mi prek ti shputat
Me ben te ndjej mornica qe shkojne e vijne si flutrat
Ti zgjas une buzet ti prek une duart
Me shpresen tek magjia se ndoshta ndodh çudia


Je sekreti im dhe askush se di
Ti vjen cdo nate ne shtratin tim e prane meje rri
Je sekreti im dhe askush se di
Me ty cdo nate dhe pse ti hesht
Une bej dashuri

Ahh-ahh-ahh-ahh
Ahh-ahh-ahh-ahh-ahh
Ahh-ahh-ahh-ahh
Ahh-ahh-ahh-ahh-ahh


E para here ne jete
Ku shoh nje engjell vete
Ne 7 miliard je mrekulli e 8
Me e bukur ti behesh
Kur per mua buzeqesh
Kur per mua buzeqesh


Je sekreti im dhe askush se di
Ti vjen cdo nate ne shtratin tim e prane meje rri
Je sekreti im dhe askush se di
Me ty cdo nate dhe pse ti hesht
Une bej dashuri


Je sekreti im dhe askush se di
Ti vjen cdo nate ne shtratin tim
E prane meje rri-iii-iii-
All Artists: 0 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

we all love music